Logo

FOLLOW US ON

KALKAN BALIK

Balığın iyisi Ankara’da yenir

Kalkan Balık Restaurant olarak, “Balığın iyisi Ankara’da yenir” sözünden yola çıkarak Ankara’nın kalbinde farklı bir writing helpers restaurant yarattık. Sessiz ve huzur verici ortamında rahat edeceğiniz, sevdiklerinizle ve dostlarınızla sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz bir mekan oluşturmaya özen gösterdik. Siz elit ve değerli misafirlerimiz için her zaman hazır bir masamız vardır.

MEKANIMIZ

Gaziosmanpaşa Attar Sokak’ta bulunan Kalkan Balık Restaurant, 3 katlı binasında misafirlerine hizmet vermekte. Ana salon, 3 adet VIP odası, kış bahçesi ve üstü açılabilir bahçesiyle toplam 220 kişilik kapasiteye sahip olan Kalkan Balık Restaurant, Gaziosmanpaşa’da rahat ve huzurlu bir atmosfere sahip nezih bir mekandır.

KONSEPTİMİZ

Ankara'da yeni bir konsept

Klasik meze çeşitlerinin yanında çeşitli baharat ve deniz ürünlerinden oluşan değişik alternatifler mevcut. Ara sıcaklar Kalkan Balık Restaurant’ın iddialı olduğu bir diğer alan. Ankara’da her mevsim yöresinden gelen taze balıkları bulabileceğiniz ve bunların değişik chiefessays.net pişirme teknikleri ve sunumlarla masanızı süslediği özel bir mekan. Balık dışında et alternatifleri ile de herkese hitap etmekte.

Sadece özel günler ve toplantılar için konforlu bir mekan sunmakla kalmayıp 4 mevsim 365 gün Ankara’da bulunabilecek en özel lezzetleri ekonomik fiyatlarla misafirlerine sunan Kalkan Balık Restaurant’ta eşsiz hizmet kalitesi ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

EŞSİZ KONSEPTİMİZİ DENEYİMLEMEK İÇİN MASANIZI AYIRTIN

LEZZETİMİZ

En iyiler ile tanışın

En Lezzetli Menüler

Balık çeşitleri sunumunda lezzet ve sanatı birleştirdik.

Ege ve Akdeniz mutfağı ağırlıklı bir menüye sahip olan Kalkan Balık Restaurant, aynı zamanda dünya mutfaklarından seçkin yemekleri de misafirlerinin beğenisine sunuyor. Sadece özel günler ve toplantılar için konforlu bir mekan sunmakla kalmayıp 4 mevsim 365 gün Ankara’da bulunabilecek en özel lezzetleri ekonomik fiyatlarla misafirlerine sunuyor.

En Lezzetli Mezeler

Onlarca farklı ve eşsiz lezzete sahip meze çeşidi sizleri bekliyor.

Klasik meze çeşitlerinin yanında çeşitli baharat ve deniz ürünlerinden oluşan değişik alternatifler mevcut. Ara sıcaklar Kalkan Balık Restaurant’ın iddialı olduğu bir diğer alan. Ankara’da her mevsim yöresinden gelen taze balıkları bulabileceğiniz ve bunların değişik pişirme teknikleri ve sunumlarla masanızı süslediği özel bir mekan.

En İyi Hizmet

Güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile vazgeçilmeziniz olmak istedik.

Sadece güleryüz ve kaliteli hizmet yetmez. Kalkan Balık Restaurant misafirleri mekandan ayrıldıklarında yüzlerinde bir rahatlık veya tebessüm yoksa, kendimizi suçlu sayarız. Nezih bir ortamda her amaca uygun olarak dizayn ettiğimiz konforlu mekanımızda iyi vakitler geçirmeniz dileği ile.

Ankara'nın En İyi Restaurantı hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN